SikaSanisil (biały)

Sika Sika

Nowy produkt

SikaSanisil® (transparent) Expand

Produkt w stałej sprzedaży

16,38 zł netto

20,15 zł

brutto

Więcej informacji

SikaSansil

SikaSansil - wspaniały produkt uszczelniający. Jest jednoskładnikowy, cechuje się długotrwałą odpornością na grzyby i pleśń.

Zaletami produktu są:

  • doskonała przyczepność do większości nieporowatych podłoży,
  • wysoko elastyczny, odkształcalny,
  • bezrozpuszczalnikowy,
  • nie spływa,
  • odporny na grzyby i pleśnie przez długi czas,
  • nie jest podatny na warunki atmosferyczne i promieniowanie słoneczne,
  • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

SikaSansil jest odpowiedni dla Ciebie jeżeli chcesz uszczelnić miejsca, wypełnić spoiny, które mają styczność z wodą - zapobiegniesz nagromadzeniu wody w zakamarkach i rozwojowi grzybów i pleśni (np. kuchnie, łazienki).

Więcej informacji

SikaSansil

Baza silikonu to acetoksy silikon.

Przed zastosowaniem należy przygotować powierzchnię tak aby była czysta i sucha, nie zawierała smarów, olejów, luźnych cząstek. Pozostałości po wykonanych wcześniej pracach i inne zanieczyszczenia należy usnąć, tak, aby nie miały negatywnego wpływu na przyczepność produktu SikaSansil. Produkt aplikować przy temperaturze podłoża/otoczenia minimum 5°C, maksimum 40°C.

Zużycie SikaSansil zależy od szerokości szczeliny. Jeżeli przyjmiemy głębokość szczeliny 10mm, a jej szerokość 10mm to kartusz 300ml wystarczy na 3m, przy szerokości 15mm na 2m, a przy szerokości szczeliny 20mm - na 1,5m. Należy jednak wziąć pod uwagę, że podane powyżej wartości są wartościami teoretycznymi, ponieważ zużycie zależy również od nierówności i porowatości podłoża.

Pakowane w kartusze 300 ml (12 w opakowaniu).

Opis

ProducentSika
UszczelniaczJednoskładnikowy
Akceptuję

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Serwisu. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.