Sika SikaBond - 114 Grip Tight

Sika Sika

561317

Nowy produkt

SikaBond® - 114 Grip Tight Expand

0,00 zł netto

0,00 zł

brutto

17,57 zł za 1 szt

Więcej informacji

SikaBond - 114 Grip Tight

SikaBond - 114 Grip Tight - bardzo dobry, uniwersalny produkt stosowany na zewnątrz i wewnątrz. Jest to rozpuszczalnikowy klej montażowy charakteryzujący się wysoką wytrzymałością końcową, mający zdolność czepliwości do różnego rodzaju podłoży (m.in. beton, zaprawy, powierzchnie malowane, drewno, nawet porowate i nieporowate materiały budowlane).

Zastosujesz go między innymi jako klej do:

  • cokołów, listew przypodłogowych,
  • drewnianych ram,
  • paneli,
  • gzymsów, sztukaterii,
  • metalowych narożników.

Więcej informacji

SikaBond - 114 Grip Tight

SikaBond - 114 Grip Tight jest klejem montażowym na bazie żywicy i kauczuku.

Podłoże należy oczyścić za pomocą szczotki drucianej, szlifowania, piaskowanie aby było, czyste i suche, wolne od plam oleju, kurzu, starych materiałów uszczelniających, i innych zanieczyszczeń, które mogą spowodować pogorszenie przyczepności. Wszystkie luźne cząstki powinny zostać usunięte.

Jeden kartusz 290 ml wystarczy Ci na około 100 kropli o średnicy 30mm, wysokości 4 mm, natomiast przy średnicy dyszy 5mm na około 15m ścieżki (około 20 ml/mb). Najlepsza urabialność występuje przy  temperaturze 20°C.

Produkt pakowany w kartusze 290ml, 12 kartuszy w opakowaniu.

Opis

ProducentSika
Rodzaj produktuJednoskładnikowy

Pobierz załącznik

Akceptuję

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Serwisu. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.