Fermacell, suchy jastrych, płyty włóknowo - gipsowe

Fermacell Fermacell

Nowy produkt

Fermacell, suchy jastrych, płyty włoknowo - gipsowe Expand

Zapraszamy do kontaktu!

110,00 zł netto

135,30 zł

brutto

Więcej informacji

Szybka dostawa! Fermacell, elementy suchego jastrychu, dostępne w naszym sklepie! Produkt składa się z dwóch sklejonych ze sobą płyt gipsowo-włóknowych fermacell o grubości 10 mm lub 12,5 mm. Płyty wykonane są z warstwami izolacyjnymi lub bez nich, super się dopasowują, tworząc przy tym gładką i solidną podstawę dla Twojego wymarzonego projektu podłogowego.

Firma Fermacell gwarantuje jakość, dzięki użyciu całościowej idei, rozpoczynającej się już w procesie produkcji. Te wspaniałe płyty charakteryzujące się innowacyjnością, złożone są z gipsu i włókien celulozy, a uzyskiwane w procesie recyklingu. Płyty Fermacell charakteryzują się kompleksowym i ekologicznym sposobem produkcji, który wciąż poddawany jest dokładnej kontroli jakości.

Skontaktuj się z nami, z chęcią przedstawimy Ci ofertę.

Więcej informacji

Opis

ProducentFermacell
Rodzaj produktuPłyta włóknowo-gipsowa
ZastosowaniePłyta podłogowa
Akceptuję

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Serwisu. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.