Fermacell - płyty gipsowo - włóknowe i cementowo -włóknowe

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu
 • Fermacell, suchy jastrych, płyty włoknowo - gipsowe Fermacell, suchy jastrych, płyty włoknowo - gipsowe
  Zapraszamy do kontaktu!
  Fermacell, suchy jastrych, płyty włóknowo - gipsowe

  Szybka dostawa! Fermacell, elementy suchego jastrychu, dostępne w naszym sklepie! Produkt składa się z dwóch sklejonych ze sobą płyt gipsowo-włóknowych fermacell o grubości 10 mm lub 12,5 mm. Płyty wykonane są z warstwami izolacyjnymi lub bez nich, super się dopasowują, tworząc przy tym gładką i solidną podstawę dla Twojego wymarzonego projektu...

  110,00 zł netto
  135,30 zł

Firma Fermcell charakteryzująca się swoja stabilnością na rynku oraz mocną pozycją, posiada w swojej ofercie płyty cementowo-włóknowe oraz gipsowo włóknowe. 
Produkty, które oferuje wykorzystywane są w wielu segmentach budownictwa. Bardzo popularne w ostatnim czasie staje się wykorzystywanie płyt w konstrukcjach z drewna. Wśród zalet płyt Fermace...

Firma Fermcell charakteryzująca się swoja stabilnością na rynku oraz mocną pozycją, posiada w swojej ofercie płyty cementowo-włóknowe oraz gipsowo włóknowe. 
Produkty, które oferuje wykorzystywane są w wielu segmentach budownictwa. Bardzo popularne w ostatnim czasie staje się wykorzystywanie płyt w konstrukcjach z drewna. Wśród zalet płyt Fermacell nie można zapomnieć o unikalnym rozmiarze - rozmiar wielkoformatowy tj. do 6000mm × 2540mm co oznacza, że płytę można dopasować do potrzebnych wymiarów, eliminując miejsca łączeń, a zatem osiągnąć w ten sposób konstrukcję bardziej szczelną i efektywniejszą termicznie. Jest to niezwykle ważne w przypadku prefabrykacji zamkniętych paneli. To także oznacza mniej odpadów, jak również oszczędność czasu i pracy w fabryce, co z kolei prowadzi do zmniejszenia kosztów produkcji.
Kolejną zaletą płyt jest doskonała ochrona przeciwpożarowa i akustyczna. Bardzo cenione na zachodzie.

Mniej
Więcej
Akceptuję

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Serwisu. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.