Bauder PIR PLUS, wytrzymały produkt do izolacji na krokwie

Bauder Bauder

Nowy produkt

Bauder PIR PLUS, wytrzymały produkt do izolacji na krokwie Expand

Zapraszamy do kontaktu!

139,00 zł netto

170,97 zł

brutto

Więcej informacji

Z przyjemnością prezentujemy Państwu płyty poliuretanowe przeznaczone cena do termoizolacji dachów stromych, które można zamontować bezpośrednio na krokwiach lub na deskowaniu. Produkt ten jest bardzo wytrzymałym i efektywnym sposobem izolacji - rdzeń izolacyjny składa się ze sztywnej pianki poliuretanowej (PIR); λ 0,02. Ta metoda termoizolacji, jak zaznacza producent, jest przebadana pod kątem gradobicia i zacinającego deszczu,  zapewni  nie tylko doskonałą izolację, termiczną, ale również spełnia funkcję ochronną dachu. Warszawa  Przyczynia się zatem, zarówno do zwiększenia komfortu, efektywności energetycznej domu i zwiększa wytrzymałość osłony domu.
Dodatkowym atutem będzie znajdująca się na wierzchniej warstwie bardzo wytrzymała, zapobiegająca oślepianiu papa polimerobitumiczna.

Skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci ofertę.

Podana cena za m2

Opis

ProducentBauder
Rodzaj produktuPłyta Termoizolacyjna
ZastosowanieKrokwie, Deskowanie, Beton
Akceptuję

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Serwisu. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.