Bauder PIR FA płyty poliuretanowe, termoizolacja płaskiego dachu wielkopowierzchniowego

Bauder Bauder

Nowy produkt

BauderPIR FA płyty poliuretanowe, termoizolacja płaskiego dachu Expand

Zapraszamy do kontaktu!

53,50 zł netto

65,81 zł

brutto

Więcej informacji

Z przyjemnością prezentujemy Państwu produkt do termoizolacji firmy Bauder. Ta płyta zrobiona jest ze sztywnej pianki poliuretanowej z obustronną powłoką z aluminium. Model, który Państwu prezentujemy posiada frez. Cena 
Płyta przeznaczona jest do dachu płaskiego, świetnie radzi sobie z ochroną dachu przed utratą ciepła, ponad to odznacza się stabilnością wymiarową oraz wysoką wytrzymałością termiczną. Przedstawiony produkt jest odporny na pleśń, nie wydziela nieprzyjemnych zapachów i nie ulega rozkładowi, a wszystko to powoduje, że jest bezpieczny dla zdrowia. 

Te płaskie płyty z frezem, mogą być szybko montowane na dachach wielkopowierzchniowych.  Klasa reakcji na ogień to klasa E wg EN 13501-1, a wytrzymałość na ściskanie wynosi ≥120 kPa (≥0,12 N/mm2). 

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia oferty.

Więcej informacji

Podajemy ceny za m2.

Opis

ProducentBauder
Rodzaj produktuPłyta Termoizolacyjna
ZastosowanieDachy Płaskie
Akceptuję

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Serwisu. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.