Sika Repair - 10 F - zaprawa PCC warstwa sczepna i zabezpieczenie antykorozyjne

Sika Sika

Nowy produkt

Sika® Repair - 10 F Expand

Produkt w stałej sprzedaży

110,98 zł netto

136,50 zł

brutto

Więcej informacji

Sika® Repair - 10 F

Sika® Repair - 10 F - to jednoskładnikowa, gotowa do użytku zaprawą polimerowo-cementową (PCC), zawierającą mikrokrzemionkę. Doskonały produktdzięki któremu możemy wykonać warstwę ochronną odsłoniętego zbrojenia jak również warstw sczepnych w systemie Sika® Repair F.

Jako zalety produktu warto podkreślić:

  • produkt gotowy do użycia - należy tylko wymieszać z wodą,
  • jego aplikacja jest łatwa, możliwość nanoszenia ręcznego lub natryskiem,
  • doskonale sczepia się z betonem i stalą,
  • substancja jest łatwo urabialna przy bardzo plastycznej, ale zarazem tiksotropowej konsystencji.

Więcej informacji

Sika® - Repair - 10 F

Bazą produktu Sika® - Repair - 10 F jest cement, polimer, mikrokrzemionka, selekcjonowane kruszywo, inhibitory korozji. Gęstość stwardniałej zaprawy po 28 dniach to około 1,90kg/dm3.

Przed aplikacją należy odpowiednio przygotować podłoże, tj. zadbać aby było czyste, nie znajdowała się na nim rdza, zgorzelina, tłuszcz i pył i wszelkie czątki mające wpływ na przyczepność.

Przygotowując zaprawę potrzebujesz 5 litrów wody na worek 25kg. Jeżeli chcesz zwiększyć kleistość i stabilność zaprawy, możesz zmniejszyć ilość wody do 4,5l na worek.

Zużycie Sika® - Repair - 10 F jeżeli zabezpieczasz antykorozyjnie zborojenie to około 1,7 kg/m2 (zużycie teoretyczne suchego składnika na 2 warstwy materiału o łącznej grubości 1mm.)  Jeżeli wykonujesz warstwę sczepną to zużyjesz od 1,7 do 3,4 kg/m2 suchego składnika w zależności od chropowatości podłoża.

Produkt pakowany w worki 25kg.

Opis

ProducentSika
ZaprawaJednoskładnikowa

Pobierz załącznik

Akceptuję

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Serwisu. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.