Sika SikaBoom® S - piana wężykowa

Sika Sika

Nowy produkt

SikaBoom® - S Expand

23,52 zł netto

28,93 zł

brutto

347,16 zł za 12 szt

Więcej informacji

SikaBoom® - S

Sika SikaBoom® S to pianka aplikowana za pomocą dyszy. Jest jednoskładnikowa. Wszechstronność produktu pozwala na stosowanie jej do mocowania, wypełniania, izolacji akustycznej i termicznej wokół ram otworów okiennych i drzwiowych, systemów wentylacyjnych, przejść rur i przewodów przez ściany, łącznie elementów niekonstrukcyjnych budynków. Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz.

Wśród zalet warto wymieć:

  • jej szybkie utwardzanie,
  • bardzo dobrze wygłusza,
  • łatwo ją zaaplikujesz za pomocą dyszy,
  • w jej składzie nie znajdziesz hydrofluorowęgli, które szkodzą powłoce ozonowej,
  • charakteryzuje się wysokim stopniem rozprężenia,
  • posiada bardzo dobre właściwości wygłuszające.

Więcej informacji

SikaBoom® - S

Bazą chemiczną Sika SikaBoom® S jest pianka poliuretanowa.

Przed nałożeniem produktu należy zadbać, aby stare powłoki zostały usunięte. Powierzchnia, na którą pianka będzie aplikowana musi być czyste, mocne i jednorodne, nie mogą znajdować się na nim plamy tłuszczu, smaru, pyłu, itp. Pianka SikaBoom® S nie potrzebuje aktywatorów, podłoże, na które zostanie nałożona wystarczy nawilżyć czystą wodą (przyczynia się to do właściwej ekspansji i ponownemu pęcznieniu pianki).

Z opakowania 750ml uzyskasz 32l piany (+/- 3l). Najlepiej nakładaj pianę w optymalnej temperaturze otoczenia tj. +20°C. Temperatura dopuszczalna dla aplikacji to minimum +10 °C / maksimum +30 °C

Opakowanie o pojemności 750ml, 12 sztuk w kartonie.

Opis

ProducentSika
UszczelniaczJednoskładnikowy

Pobierz załącznik

Akceptuję

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Serwisu. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.